Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Brněnský software využívají největší světové firmy

Ilustrační fotografie. Zdroj: Dollar Photo Club

České řešení pro tvorbu a správu webových stránek a online obsahu používá stále více firem. Software, který vznikl v Brně, propaguje české odborníky ve světě.

Podle magazínu Fortune, který každoročně zveřejňuje žebříček firem s globálně největšími tržbami, software využívá 74 z 500 nejúspěšnějších firem. Za softwarem stojí brněnská firma Kentico. I její úspěch je důkazem, že brněnští odborníci dosahují úspěchy nejen na poli národním, ale i celosvětovém.

Mezi společnosti, které český software využívají, patří mimo jiné velké firmy jako Heineken, Hyundai nebo Honeywell. Hlavním důvodem úspěchu českého softwaru je především jeho komplexnost. Kentico totiž firmy využívají nejen pro vytváření a správu webových stránek, ale také pro tvorbu e-shopů, řízení marketingových kampaní či tvorbu interních firemních informačních sítí.

„Velkou mírou k tomu ale přispívá také naše filozofie – vše programujeme a vytváříme tak, aby výsledné řešení přineslo co největší užitek firmám, které jej využívají,“ uzavřel za Kentico Petr Palas.

Související články

Zaručeně zlepší den

Naděje pro pacienty se závažným průběhem covidu. Vědci zjistili, které léky napomáhají zotavení

Dobrá zpráva pro ty, kteří prodělali koronavirus. Podle vědců získávají na několik měsíců imunitu

Konec exekucí v Česku? Nový web pomáhá najít cestu z dluhové pasti

Jak motivovat děti k úklidu? Češi vymysleli hru, která domácí práce mění v zábavu

Inspirativní rozhovor

Po padesátce jsem začala žít nový život. Víru v sama sebe se snažím vštěpovat i svým klientkám, říká trenérka Dana Škorpilová

Po padesátce jsem začala žít nový život. Víru v sama sebe se snažím vštěpovat i svým klientkám, říká trenérka Dana Škorpilová

Přečtěte si rozhovor s Danou Škorpilovou, která po padesátce skončila kariéru manažerky a začala pomáhat ostatním jako osobní trenérka a výživová poradkyně.