Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Brněnský software využívají největší světové firmy

Ilustrační fotografie. Zdroj: Dollar Photo Club

České řešení pro tvorbu a správu webových stránek a online obsahu používá stále více firem. Software, který vznikl v Brně, propaguje české odborníky ve světě.

Podle magazínu Fortune, který každoročně zveřejňuje žebříček firem s globálně největšími tržbami, software využívá 74 z 500 nejúspěšnějších firem. Za softwarem stojí brněnská firma Kentico. I její úspěch je důkazem, že brněnští odborníci dosahují úspěchy nejen na poli národním, ale i celosvětovém.

Mezi společnosti, které český software využívají, patří mimo jiné velké firmy jako Heineken, Hyundai nebo Honeywell. Hlavním důvodem úspěchu českého softwaru je především jeho komplexnost. Kentico totiž firmy využívají nejen pro vytváření a správu webových stránek, ale také pro tvorbu e-shopů, řízení marketingových kampaní či tvorbu interních firemních informačních sítí.

„Velkou mírou k tomu ale přispívá také naše filozofie – vše programujeme a vytváříme tak, aby výsledné řešení přineslo co největší užitek firmám, které jej využívají,“ uzavřel za Kentico Petr Palas.

Související články

Zaručeně zlepší den

Čtyřdenní pracovní týden: Které země jej přijaly a jaké mají výsledky?

Z mimiky obličeje vědci zjistí, zda trpíte Parkinsonem

Jak podpořit mikrobiom bez probiotik? Pomohou rajčata

Pohled z Pákistánu: Jsou městské lesy odpovědí na přehřívání měst?

Inspirativní rozhovor

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Přečtěte si rozhovor s Karolínou Meixnerovou, autorkou knihy Průvodce literární hysterií 19. století a také vtipných videí o spisovatelích z téže doby. Proč se zaměřila na toto období? A jak vypadají její besedy? To vše se dozvíte.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Jak udržet své tělo v kondici, napoví Jóga mezi e-maily

Inspirace z knihovny: Jak udržet své tělo v kondici, napoví Jóga mezi e-maily

Cvičit jógu je stále více moderní a trendy. Záda vám zajisté poděkují, pokud cviky provádíte…