Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Aplikace Pubtran informuje o aktuálním zpoždění tramvají i autobusů

1 minuta radosti
Zdroj fotografie: Dollarpotoclub, play.google.com

Spolehlivé informace o dopravě získají momentálně lidé v Praze, Brně a větších městech v Česku díky aplikaci Pubtran. Autoři mobilní aplikace, která poskytuje uživatelům možnost zjistit stav dopravy či aktuální zpoždění svého spoje, postupně pokrývají celou Českou republiku.

vystrizek„Stačí jen zadat odkud kam a v kolik chcete jet a aplikace vám ukáže přesnou trasu včetně případných přestupů. V rámci vyhledávání můžete i specifikovat, jestli chcete přímé spoje nebo třeba bezbariérové dopravní prostředky. Pestrá je i nabídka možností, jak chcete data zobrazovat. Pubtran umí umístit všechny zastávky do mapy, takže máte přehled o tom, které se zrovna nachází ve vašem okolí,“ píší o Pubtran na serveru applikace.cz.

Mobilní aplikace Pubtran, kterou Seznam.cz provozuje od jara loňského roku, si stáhlo už asi 500 tisíc lidí a denně ji použijí desetitisíce lidí. Dostupná je zdarma, zatím však pouze pro mobilní telefony s operačním systémem Android.

Související články

Byznys

Ve dnech smogové situace budou Brňané jezdit MHD zdarma

Inspirace

Senior bus v Brně si klienti oblíbili. Od ledna přibude další vůz

Inspirace

Top destinace na eurovíkend v roce 2017: Praha obsadila druhé místo

Inspirace

Pražským cyklistům pomůže nová aplikace Na kole Prahou

Zaručeně zlepší den

Svět už nikdy nebude stejný. Čeští vědci objevili nová vesmírná tělesa

Zatočí s plevelem i cenou biozeleniny. V Opavě vznikl stroj, který slibuje revoluci v zemědělství

Dobrá zpráva pro ty, kteří prodělali koronavirus. Podle vědců získávají na několik měsíců imunitu

V USA přišli s unikátním chodítkem. Pomůže starším lidem s chůzí i rovnováhou

Inspirativní rozhovor

Po padesátce jsem začala žít nový život. Víru v sama sebe se snažím vštěpovat i svým klientkám, říká trenérka Dana Škorpilová

Po padesátce jsem začala žít nový život. Víru v sama sebe se snažím vštěpovat i svým klientkám, říká trenérka Dana Škorpilová

Přečtěte si rozhovor s Danou Škorpilovou, která po padesátce skončila kariéru manažerky a začala pomáhat ostatním jako osobní trenérka a výživová poradkyně.