Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Zdarma uklízí cizí domácnosti: Auri Katariina spojuje vášeň pro úklid a pomoc druhým

Ilustrační foto: Pixabay

Má přes 4 miliony sledujících na sociální síti TikTok a prohlašuje o sobě, že je nejlepší uklízečka na světě. 28letá Auri Katariina z Finska pravidelně se světem sdílí videa, na kterých uklízí domácnosti cizích lidí.

Dřez plný špinavého nádobí, nevyprané prádlo či koše přeplněné odpadky. Pro expertku na uklízení Auri Katariinu není nic z toho překážkou. Svou vášeň pro uklízení se rozhodla využít k pomoci lidem v tíživé životní situaci a na sociální síti TikTok pravidelně sdílí videa týkající se přeměn zanedbaných domácností v čisté a uklizené prostředí.

Jejími klienty jsou především lidé trpící depresemi, úzkostmi a jinými potížemi, které jim brání ve výkonu základních činností pro údržbu domácnosti. Spojení pomoci druhým a úklidu je pro Auri vysněnou prací, jak sama tvrdí.

Všechnu svou činnost vykonává bez nároku na honorář i přes to, že se jedná o časově i fyzicky náročnou práci. Uvádí, že se někdy může jednat až o 16 hodin práce. Ale odměna v podobě spokojených zákazníků stojí za to. Když jedna z jejích klientek viděla výsledek práce profesionální uklízečky, propukla v radostný pláč. „Nemohla uvěřit, že je to skutečně její dům, několikrát mě objala, což je skvělý pocit,“ uvádí Auri Katariina.

Zdroj: mirror.co.uk

Související články

Zaručeně zlepší den

Máte strach ze smrti? Vědci odhalili, jak mu čelit s větším klidem

Vyšetření, které zachraňuje tisíce životů. Rakovinu tlustého střeva lze včas zachytit a vyléčit

V Česku se daří snižovat plýtvání jídlem. IKEA ušetřila 240 tisíc porcí

Najdou deštné pralesy další zastání? Nová aliance má prosadit jejich větší ochranu

Inspirativní rozhovor

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Přečtěte si rozhovor s Karolínou Meixnerovou, autorkou knihy Průvodce literární hysterií 19. století a také vtipných videí o spisovatelích z téže doby. Proč se zaměřila na toto období? A jak vypadají její besedy? To vše se dozvíte.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Jak se z obyčejného člověka stane vlivná osobnost? Steve Jobs motivuje ostatní

Inspirace z knihovny: Jak se z obyčejného člověka stane vlivná osobnost? Steve Jobs motivuje ostatní

Steve Jobs byl jako každý z nás. Člověk z masa a kostí. Co konkrétně jej odlišilo? Díky čemu uspěl?…