Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Nejnovější kolekce značky TATUUM. Podívejte se, jaké kabáty budou trendy tuto zimu

Tatuum.com

Když první chladné počasí věští příchod zimy, je čas zamyslet se nad kabátem. Značka TATUUM, známá svou péčí o detaily a kvalitu, představila ve své nejnovější kolekci opravdové klenoty. Elegantní kabáty, které vám umožní cítit se výjimečně, bez ohledu na příležitost.

Barevné inspirace pro zimní dny

Světlé barvy kabátů jsou vynikajícím způsobem, jak si dodat energii v šedých dnech. Nicméně to nejsou jediné návrhy od TATUUM. Překvapte okolí šťavnatou červenou, hlubokou švestkovou, klasickou námořnickou modrou nebo odvážnou fuchsiovou barvou. Ať je každý den svátkem stylu.

Rozmanitost materiálů – vlna se setkává s viskózou

Použití různých materiálů zajišťuje, že kolekce není pouze krásná, ale také praktická. Vlněné kabáty se skvěle osvědčí během mrazivých dní, zatímco modely z viskózy budou výbornou volbou pro mírnější chladno.

Stylizace pro ženy, které si cení klasiky

Pro milovnice klasiky navrhujeme kabáty v jemných vzorech, kombinované s klasickými kalhotami a elegantními kotníkovými botami. Takový vzhled se hodí jak do kanceláře, tak na večerní vycházku.

Růžové akcenty v zimním šatníku

Růžová je barva, která už několik sezón vyniká na módních molech. V kolekci TATUUM najdete elegantní dámské zimní kabáty v různých odstínech této barvy – od jemných pastelů po hluboké fuchsie. Růžový kabát skvěle ladí s tmavými kalhotami, ale také se světlými doplňky. Je to ideální volba pro ženy, které chtějí svým stylizacím přidat trochu dívčího kouzla, aniž by přišly o eleganci.

Dokončení plné detailů

Každý kabát z kolekce TATUUM se vyznačuje péčí o nejmenší detaily. Zajímavé knoflíky, pečlivě dokončené švy a unikátní střihy dělají tyto kabáty nejen praktickými, ale i nesmírně stylovými. Díky tomu se můžete i v zimním počasí cítit sebejistě a výjimečně.

Zimní čas nemusí být nudný ani jednotvárný. Díky nové kolekci kabátů od značky TATUUM se každá žena může cítit elegantně a stylově. Vyberte si model, který nejlépe odpovídá vašemu stylu a užívejte si každý zimní den.

Zaručeně zlepší den

Po více než 150 letech se v hlavním městě Nového Zélandu vylíhli ptáci kivi

Čeští vědci vyvinuli jedinečný přístroj ke zkoumání sluchu

Vědci pátrají po tajemství vzniku mlhy

Pět tipů o hnojení, se kterými dosáhnete na vaší zahrádce úžasných výsledků

Inspirativní rozhovor

České myšlení se mění, lidé řeší udržitelnost – a to je dobře, říká Cyril Klepek z digitálního odpadového tržitě Cyrkl

České myšlení se mění, lidé řeší udržitelnost – a to je dobře, říká Cyril Klepek z digitálního odpadového tržitě Cyrkl

Digitální odpadové tržiště pomohlo prodat střešní krytinu, celý most nebo 50 tun pomerančových slupek. Pokud tento projekt ještě neznáte, přečtěte si o něm rozhovor přímo se zakladatelem.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Existuje nejlepší maminka na světě? Kniha, která potěší děti i rodiče

Inspirace z knihovny: Existuje nejlepší maminka na světě? Kniha, která potěší děti i rodiče

Která maminka je ta nejlepší? Odpověď na tuto otázku hledají spisovatel Sébastien Perez a…