Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Nadační fond Ma-Ma Foundation splnil již sedmnácté přání lidem v těžké životní situaci

2 minuty radosti
Zdroj fotorafií: Facebook Ma-Ma Foundation

Dva roky, sedmnáct splněných přání. To je vizitka nadačního fondu Ma-Ma Foundation, který pomáhá lidem v těžké životní situaci. V polovině září nadační fond splnil přání nemocné Karolínce, která chtěla zažít let balonem. Nedávno členové týmu vzali šestadvacetiletou Martinu na operu do Vídně. Projekt, který má velký potenciál, nyní míří i za hranice České republiky.

14440892_978105815648233_4391856163173355639_nLet balonem, návštěva světové opery, účast na velké módní přehlídce nebo splnění snu poprvé vidět moře. To je výběr z přání, které plní nadační fond Ma-Ma Foundation. Mezi lidi, kteří od fondu získají zážitek, nejčastěji patří pacienti s onkologickým onemocněním, děti na vozíčku či s nějakým jiným handicapem. S pomocí fondu je možné jim splnit sny, o kterých by si jinak mohli nechat jen zdát.

Nadační fond Ma-Ma Foundation byl založen v roce 2014 s cílem podat pomocnou ruku těm, kteří to potřebují. „Pomáhat ostatním by mělo být přirozeností každého člověka, na což se v dnešní době zapomíná. Chceme být mezi těmi, kdo se snaží změnit myšlení řady lidí a přesvědčit je, že pomáhat má vždy smysl, což je i hlavním mottem našeho nadačního fondu,“ uzavřela zakladatelka nadačního fondu Martina Koudelková. Více o projektu si můžete přečíst zde.

Související články

Inspirace

Nadační projekt Život v kufříku pomůže dětem v náhradní péči

Společnost

Olomoucká nemocnice má nové špičkové vybavení pro novorozence

Inspirace

Speciální portál informuje o dostupnosti míst pro lidi s handicapem

Inspirace

Nadace ocenila mladé Dobro-druhy pomáhající ostatním

Zaručeně zlepší den

Naděje pro pacienty se závažným průběhem covidu. Vědci zjistili, které léky napomáhají zotavení

Konec exekucí v Česku? Nový web pomáhá najít cestu z dluhové pasti

Jak motivovat děti k úklidu? Češi vymysleli hru, která domácí práce mění v zábavu

Nový způsob pěstování zeleniny podpoří lokální produkci potravin a soběstačnost

Inspirativní rozhovor

Po padesátce jsem začala žít nový život. Víru v sama sebe se snažím vštěpovat i svým klientkám, říká trenérka Dana Škorpilová

Po padesátce jsem začala žít nový život. Víru v sama sebe se snažím vštěpovat i svým klientkám, říká trenérka Dana Škorpilová

Přečtěte si rozhovor s Danou Škorpilovou, která po padesátce skončila kariéru manažerky a začala pomáhat ostatním jako osobní trenérka a výživová poradkyně.