Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Jak zbohatnout? Investici do zlata usnadní nový automat

Ilustrační foto: Depositphotos

Přemýšlíte, jak výhodně investovat peníze? Kromě koupě nemovitostí si lze pořídit třeba zlato, jehož hodnota je vysoká a trvale roste. K realizaci investice navíc nyní stačí stisknout tlačítko. V Česku totiž začíná sloužit první automat na zlato.

Na českém trhu začala fungovat nová služba Gold.plus, která vedle aplikace pro obchodování s digitalizovaným fyzickým zlatem spustila i první automat na zlaté slitky. Je umístěný v pražském Obchodním centru Smíchov. Zájemci tak mají možnost si pořídit slitky o hmotnosti jednoho nebo deseti gramů, v nabídce jsou ale i troyské unce. Prodej probíhá podle aktuálního kurzu.

Jedná se o unikátní prodejní automat na zlato, který nemá ve světě obdoby. Několik obchodníků po světě se o něco podobného pokoušelo, například v Dubaji, ale nikdy nedosáhli našich technologických kvalit a uživatelského komfortu,“ uvedl ředitel Gold.plus a investor Martin Stránský. Díky nové aplikaci mohou uživatelé spravovat svá zlatá aktiva v mobilu a zároveň si drahý kov nechat poslat poštou.

Související články

Zaručeně zlepší den

Vyšetření, které zachraňuje tisíce životů. Rakovinu tlustého střeva lze včas zachytit a vyléčit

Byl Tyrannosaurus rex obr? Mohl být mnohem větší, než si vědci dosud mysleli

Putovní výstava fotografií na podporu lidí trpících ztrátou vlasů se přesouvá do Prahy

Lidé budou žít na Měsíci už v tomto desetiletí, očekává NASA

Inspirativní rozhovor

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Přečtěte si rozhovor s Karolínou Meixnerovou, autorkou knihy Průvodce literární hysterií 19. století a také vtipných videí o spisovatelích z téže doby. Proč se zaměřila na toto období? A jak vypadají její besedy? To vše se dozvíte.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Jak se z obyčejného člověka stane vlivná osobnost? Steve Jobs motivuje ostatní

Inspirace z knihovny: Jak se z obyčejného člověka stane vlivná osobnost? Steve Jobs motivuje ostatní

Steve Jobs byl jako každý z nás. Člověk z masa a kostí. Co konkrétně jej odlišilo? Díky čemu uspěl?…