Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Holčička zpívá národní hymny po celém světě a pomáhá tím charitě

1 minuta radosti
Zdroj fotografie: aroundtheworldin80anthems.com

Capri Everitt miluje hudbu. Se zpěvem stejně jako s hrou na piano a tancem začala v pěti letech. Později se rozhodla své nadání využít pro dobrou věc.

Když se Capri dostala do rukou kniha The World Needs Your Kid, byla hluboce zasažena příběhy sirotků žijících v chudobě. Zároveň se v ní objevila touha dětem v podobné situaci pomoci. Tak se zrodil nápad na projekt Around the World in 80 Anthems.

Capri je aktuálně jedenáct let a v rámci svého turné cestuje po celém světě. Turné je unikátní vzhledem k repertoáru, dívka totiž na každé zastávce zpívá národní hymnu. Jejím prostřednictvím chce šířit své poslání. Aktuálně má za sebou 58 zastávek z 80, minulý týden vystoupila i v Praze. Jejím cílem je během turné vybrat pro ohrožené děti 1 milion dolarů.

Související články

Zaručeně zlepší den

Naděje pro pacienty se závažným průběhem covidu. Vědci zjistili, které léky napomáhají zotavení

Konec exekucí v Česku? Nový web pomáhá najít cestu z dluhové pasti

Jak motivovat děti k úklidu? Češi vymysleli hru, která domácí práce mění v zábavu

Nový způsob pěstování zeleniny podpoří lokální produkci potravin a soběstačnost

Inspirativní rozhovor

Po padesátce jsem začala žít nový život. Víru v sama sebe se snažím vštěpovat i svým klientkám, říká trenérka Dana Škorpilová

Po padesátce jsem začala žít nový život. Víru v sama sebe se snažím vštěpovat i svým klientkám, říká trenérka Dana Škorpilová

Přečtěte si rozhovor s Danou Škorpilovou, která po padesátce skončila kariéru manažerky a začala pomáhat ostatním jako osobní trenérka a výživová poradkyně.