Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Chytrá aplikace, se kterou fakturujete už cestou ze schůzky

unsplash.com

Kdo už chvíli podniká, ví, že je dobré delegovat jednoduché a opakující se činnosti a věnovat se radši rozvoji byznysu. Čas a peníze šetří i chytré fakturační aplikace. Fakturu s nimi uděláte na pár kliknutí, v dokumentech máte pořádek a udržíte si přehled o penězích.

Mezi chytré online aplikace patří iDoklad, program na faktury zdarma – využijí ho podnikatelé začátečníci a v rozšířené verzi i ti pokročilejší, kteří už mají zákazníků více nebo fakturují častěji.

Fakturu vystavíte za pár sekund

K vystavení faktury nebo třeba zálohové faktury toho s iDokladem moc nepotřebujete – jen zadáte IČ nového klienta (nebo ho vyberete z adresáře fakturační aplikace), napíšete, co fakturuje a za kolik. Zbytek doplní aplikace sama.

iDoklad za vás ověří i solventnost klienta a pokud jste plátce DPH, spočítá DPH za vás. Snadno změníte vzhled dokladů, třeba aby ladily s vaším webem nebo logem. Hotovou fakturu pak odešlete přímo z iDokladu, nebo jako přílohu v e-mailu.

Zdroj unsplash.com.

Automatizace šetří čas i peníze, vy se soustředíte na byznys

Když aplikaci iDoklad spárujete se svou bankou, rozpozná proplacené faktury a pokud se váš zákazník s platbou opozdil, automaticky mu může poslat upomínku nebo naopak poděkování, když peníze dorazí na váš účet.

Pokud běžně fakturujete klientovi stejnou částku, nastavíte si pro fakturu šablonu. Automatizované fungování aplikace vám ulehčí práci a ušetří čas, který můžete investovat do vylepšení svého podnikání.

S chytrou aplikací máte také:

  • Přehled o příjmech a výdajích: vždy přesně víte, kolik jste vyfakturovali – kdo vám z klientů zaplatit, kolik vám dorazí na účet i komu musíte zaplatit. Všechna data přehledně vidíte v grafech, za den, kvartál či rok, je to na vás.
  • Celý obchodní proces pod palcem: od zaslání cenové nabídky přes vystavení faktury až po kontrolu úhrady. Fakturační historii s jakýmkoliv klientem snadno dohledáte.
  • Propojení s e-shopem, bankou nebo třeba CRM. S bankovním propojením nemusíte kontrolovat úhrady na účtu a díky integraci s CRM se zbavíte přepisování stejných dat do více systémů.
  • Podklady pro účetní: vytvořte jí (nebo mu) přístup do iDokladu – vždy dostane faktury a prodejní doklady ve správném formátu, zkontroluje si je na dálku a vy budete mít účetnictví zpracované rychle a bez chyb.
  • Finance v pořádku: iDoklad vám usnadní přiznání k dani z příjmů fyzických osob, DPH nebo kontrolní hlášení.

iDoklad je víc než jen chytrá aplikace

Aplikace iDoklad usnadňuje podnikání, a protože její tvůrci ví, že nejčastější chyby na začátku podnikání jsou ty, o kterých nováčci neví, připravili pro ně kromě chytrého programu na fakturování také mini akademie pro úspěšné podnikání.

Cenné know-how v akademii předávají profíci, kteří rozumí daním, účetnictví i cenotvorbě – pro začínající podnikatele je vstup zdarma.

Zaručeně zlepší den

Pohled z Pákistánu: Jsou městské lesy odpovědí na přehřívání měst?

Snímek Ticho uctívá dětské oběti války na Ukrajině. Trvá sedm hodin

Jak se připravit na Mikuláše, abyste si ho užili i vy?

Studenti MENDELU propojují manažerské schopnosti s pomocí neziskovkám na každoročním Dobrotrhu

Inspirativní rozhovor

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Přečtěte si rozhovor s Karolínou Meixnerovou, autorkou knihy Průvodce literární hysterií 19. století a také vtipných videí o spisovatelích z téže doby. Proč se zaměřila na toto období? A jak vypadají její besedy? To vše se dozvíte.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Mistrem života je každý z nás. Zjistěte, jak aktivovat svůj potenciál

Inspirace z knihovny: Mistrem života je každý z nás. Zjistěte, jak aktivovat svůj potenciál

Život před každého z nás bez výjimky staví různé zkoušky. K někomu přichází v podobě nemocí, k…