Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Podnikatelská cena pro centrum rozvíjející dětské myšlení

Prestižní ocenění Podnikatel roku Plzeňského kraje získala zakladatelka centra moudrého hraní Šárka Škodová. Centrum poskytuje dětem od 4 měsíců do 6 let možnost rozvíjet rozumové a pohybové schopnosti pomocí unikátní metody známé jako Play wisely.

Metoda Play wisely pochází původně ze Spojených států, odkud se dostala do Česka. Podnikatelka roku se s tímto programem seznámila ještě v době, kdy děti neměla a už tehdy ji nadchl. Když potom hledala příležitost všestranného rozvoje pro své děti, nezbylo jí, než si založit vlastní klub.

Jako u každého podnikání nebyly začátky snadné, ale dnes je její úspěch založen na referencích rodičů jako spokojených klientů. Program Play wisely testuje Šárka Škodová sama na svých dětech a podle vlastních slov o jeho přínosu svědčí i pokrok, který udělala díky těmto aktivitám její nedonošená dcera.

V čem metoda Play wisely spočívá? Lektorka programu pracuje s obrázkovými kartami. Část lekce je věnována i rozvoji jemné a hrubé motoriky a celý program se nese v duchu hravého učení. Děti lekce opravdu baví. Ocenění Podnikatel roku pro zakladatelku takto koncipovaného centra je výzvou pro všechny, kteří se nebojí investovat svůj čas, úsilí i peníze do zcela inovativního, neotřelého projektu. Centrum Šárky Škodové má díky jejímu nadšení a přesvědčení o přínosech metody Play wisely nejen řadu spokojených klientů, ale také prestiž v oblasti podnikatelských projektů.

 

Irena Poláková

 

Související články

Z domova

Na stavebnice pro děti mohou letos mateřské školy získat až 75 milionů

Inspirace

Terapeutické hračky pomáhají dětem rozvíjet emoce

Inspirace

První červnový týden bude v Česku patřit čtení dětem

Společnost

Olomoucká nemocnice má nové špičkové vybavení pro novorozence

Zaručeně zlepší den

Tito opeřenci navštěvují česká krmítka nejčastěji. Známe výsledky ptačího sčítání

První domácí vodíková baterie zásobí domácnost obnovitelnou energií. Zvládne až dva dny bez proudu

S rakovinou lze účinně bojovat. Nové očkování zlikviduje kožní nádory

Opatrujte své duševní zdraví. Odborníci radí, jak o sebe pečovat v době epidemie