Fotograf zachytil dechberoucí žádost o ruku. Konečně vypátral, kdo na fotografii je

Zdroj fotografie: Matthew Dippel

Fotograf Matthew Dippel zachytil nádhernou scénu – žádost o ruku ve skaliskách Yosemitského parku. Úchvatná fotografie se stala předmětem zájmu na sociálních sítích. Fotograf se snažil vypátrat dvojici, jejíž překrásný moment zachytl, a chtěl jí fotografii věnovat. Nakonec se mu to povedlo.

Matthew Dippel vyvěsil fotografii na sociálních sítích a doufal, že se mu pár podaří najít. Nádherná fotografie se okamžitě stala hitem. Nakonec se mu podařilo vypátrat oba modely – fotograf zachytil Charlieho Vo a jeho přítelkyni Melissu Ngo. Charlie poznal sám sebe na fotografii, kterou sdílela místní televizní stanice.

Fotograf zachytil již opakovanou žádost o ruku. Vo se přiznal, že při žádosti již byli zasnoubení. Vo však chtěl obnovit svou žádost a požádat svou dívku o ruku ještě jednou, když je obklopuje tak nádherná krajina. Vo pro NBC News uvedl, že ho i jeho přítelkyni spojuje láska k cestování a turistice a proto chtěl dát své dívce Melisse něco, co bude významné jen pro ně dva. Proto svou žádost zopakoval. Vo a Ngo se potkali na vysoké škole a jsou spolu skoro dva roky. Brát se plánuji v dubnu 2019.

Zdroj: nbcnews.com

Související články

Zaručeně zlepší den

Krása neznamená dokonalost. Projekt Tělo s příběhem boří tabu a ukazuje ženy různých tvarů

Jak učinit děti spokojené a šťastné? Vědci přišli s novým poznatkem

České hlavičky uspíšily vývoj nového léku na koronavirus

Proč prádlo usušené na slunci tak krásně voní? Dánští vědci tuto záhadu objasnili

Inspirativní rozhovor

Občané samotní mohou mnohé věci ve městě změnit. Stačí jen chtít, říká Barbora Fodorová z Chcu to v Brně

Občané samotní mohou mnohé věci ve městě změnit. Stačí jen chtít, říká Barbora Fodorová z Chcu to v Brně

Přečtěte si rozhovor se zakladatelkou projektu Chcu to v Brně, jehož prostřednictvím brněnští studenti pomáhají občanům se podílet na veřejném dění.