Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Fotograf zachytil dechberoucí žádost o ruku. Konečně vypátral, kdo na fotografii je

Zdroj fotografie: Matthew Dippel

Fotograf Matthew Dippel zachytil nádhernou scénu – žádost o ruku ve skaliskách Yosemitského parku. Úchvatná fotografie se stala předmětem zájmu na sociálních sítích. Fotograf se snažil vypátrat dvojici, jejíž překrásný moment zachytl, a chtěl jí fotografii věnovat. Nakonec se mu to povedlo.

Matthew Dippel vyvěsil fotografii na sociálních sítích a doufal, že se mu pár podaří najít. Nádherná fotografie se okamžitě stala hitem. Nakonec se mu podařilo vypátrat oba modely – fotograf zachytil Charlieho Vo a jeho přítelkyni Melissu Ngo. Charlie poznal sám sebe na fotografii, kterou sdílela místní televizní stanice.

Fotograf zachytil již opakovanou žádost o ruku. Vo se přiznal, že při žádosti již byli zasnoubení. Vo však chtěl obnovit svou žádost a požádat svou dívku o ruku ještě jednou, když je obklopuje tak nádherná krajina. Vo pro NBC News uvedl, že ho i jeho přítelkyni spojuje láska k cestování a turistice a proto chtěl dát své dívce Melisse něco, co bude významné jen pro ně dva. Proto svou žádost zopakoval. Vo a Ngo se potkali na vysoké škole a jsou spolu skoro dva roky. Brát se plánuji v dubnu 2019.

Zdroj: nbcnews.com

Související články

Zaručeně zlepší den

NASA se chystá studovat záhadné měsíční Gruithuisen kopule

Tyto „molekulární vrtačky“ zabíjejí rakovinné buňky a bakterie odolné vůči antibiotikům

98 milionů let stará fosilie dinosaura byla objevena v Egyptě

Dinosauři měli taky pupík. Dokazují to nalezené fosílie

Inspirativní rozhovor

Kryštof Bartoš ze seriálu Devadesátky: Jsem trochu mimoň. V lese se zastavím a klidně třeba 20 minut sleduju pavoučka, jak splétá sítě

Kryštof Bartoš ze seriálu Devadesátky: Jsem trochu mimoň. V lese se zastavím a klidně třeba 20 minut sleduju pavoučka, jak splétá sítě

Přečtěte si rozhovor s hercem Kryštofem Bartošem, kterého můžete znát třeba ze seriálu Devadesátky. Jak se jeho život změnil díky úspěšnému seriálu? A u jakých aktivit si nejlépe odpočine?

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Naplňte svůj život radostí. Objevte Moc přítomného okamžiku

Inspirace z knihovny: Naplňte svůj život radostí. Objevte Moc přítomného okamžiku

Zastavit se a jenom být. Dokážete to? Zní to velice jednoduše, ale provedení v praxi se mnohdy…