Zapojte se s námi do projektu Pozitivní vánoční přání 2019

Zdroj fotografií:

I tento rok budete mít možnost s námi napsat pozitivní vánoční přání, která udělají radost v domovech důchodců a dětských domovech. Ve druhém ročníku překračujeme hranice Brna a naše schránky najdete i v Praze, Ostravě, Břeclavi a ve Zlíně!

Proč vlastně tento projekt vznikl?
Před Vánocemi jsme zvyklí říkat si pozitivní věci, přejeme si vše krásné a myslíme na naše blízké. Spousta lidí ovšem nemá nikoho, kdo jim popřeje krásné dny, pevné zdraví a pohodové svátky plné příjemných překvapení. Právě pro ně chceme spolu s vámi vytvořit pozitivní (nejen) vánoční přání.

Zapojená místa
Pro druhý ročník se k nám kromě „domovského“ Brna přidala i Praha, Ostrava, Břeclav a Zlín. Ve všech těchto městech najdete sběrná místa s naší schránkou, do které můžete vhodit své přání. Napsat ho můžete přímo u schránky anebo v klidu doma a potom nám ho donést.

Ve středu 18. prosince všechna přání posbíráme a odevzdáme do domovů důchodců a dětských domovů.

Kde naše schránky najdete?

BRNO:

PRAHA:

OSTRAVA:

BŘECLAV:

ZLÍN:

Na všech místech můžete vánoční pozitivní přání napsat a do schránky vhodit v otevíracích hodinách (stačí se podívat na FB profil anebo webové stránky).

Darujte pohledy
Náš projekt můžete podpořit ještě jednou cestou – darováním prázdných pohlednic s vánoční anebo pohádkovou tématikou. Přinést je můžete buď přímo na některé z uvedených sběrných míst a nechat je u schránky, anebo je zašlete poštou na následující adresu.

Impact Hub Brno
Narrative Media s.r.o.

Cyrilská 7
602 00 Brno

Děkujeme všem, kteří se s námi do tohoto projektu zapojí!

Autor článku

redakce