Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Motivuje děti a nadchne rodiče. Vytvořte si virtuální nástěnku úspěchů pomocí české aplikace

Ilustrační foto: Freepik

Přečetlo vaše dítě novou knihu? Podařilo se mu bezchybně zahrát písničku na hudební nástroj? Nebo třeba s týmem vyhrálo fotbalový zápas? Úspěchy vašich dětí můžete zaznamenávat v on-line aplikaci Co umím, a podpořit tak jejich zdravé sebevědomí a motivaci.

Po registraci si může každý uživatel vytvořit portfolio úspěchů, ale také plánovat další cíle nebo si na přehledných grafech prohlížet, v čem vyniká. Díky jednoduché administraci zvládnou práci s aplikací i samotné děti. To ale neznamená, že není vhodná pro dospělé – zaznamenávat své úspěchy tady může úplně každý.

Díky aplikaci Co umím mohou jak děti, tak i dospělí shromažďovat záznamy o životních milnících, ale také najít a podpořit své silné stránky a sledovat jejich vývoj v čase. Aplikace navíc spolupracuje s projektem Čtení pomáhá, a tak do ní lze ukládat také přečtené knížky. Lákavé je i sbírání digitálních odznaků, které potvrzují určitou dovednost a je možné si je připnout například na web, blog či do životopisu.

Související články

Zaručeně zlepší den

Český lékař vrátil zrak osleplé dívce. Unikátní zákrok provedl jako první na světě

On-line závěť si člověk nakliká do dvaceti minut, říká Jiří Štěpánek, zakladatel start-upu Goodbye, který mění české pohřebnictví

Nové úly zatočí s obávaným roztočem, který vyhlazuje celá včelstva

Tajemství dlouhověkosti lidí z modrých zón. Jak si prodloužit život a zajistit pevné zdraví?

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Kniha, která zaujala svět. Malý princ potěší i utěší

Inspirace z knihovny: Kniha, která zaujala svět. Malý princ potěší i utěší

Mám pro vás hádanku. Pochází z planetky B612, přeje si nakreslit beránka a už více než…