Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Jak dostat protějšek do kolen? Nenechte si ujet příležitost k originálnímu vyznání

Ilustrační foto: Pixabay

Vyznat lásku netradičním způsobem umožní hradecká městská hromadná doprava. Tamní dopravní podnik chystá při příležitosti oslav prvního máje, svátku zamilovaných, unikátní Májový vzkazník. Zájemci budou moci prostřednictvím autobusů a trolejbusů oslovit své blízké.

Akce je určena všem, kteří chtějí svým blízkým říct, že je mají rádi a nebojí se to vykřičet do světa, nebo alespoň do hradeckých ulic. Jak na to? Vzkaz je potřeba zaslat na e-mailovou adresu reklama@dpmhk.cz nebo ručně napsat do papírové šablony dostupné ve stojanech terminálu hromadné dopravy a v sídle Dopravního podniku města Hradec Králové na Pouchovské ulici. Součástí každého psaní musí být i informace, od koho a pro koho přání je. Není přitom nutné uvádět celé jméno adresáta, stačí i přezdívka. Samotný text pak může mít až dvě stě znaků. Zájemci si mohou vybrat z pěti předpřipravených šablon, do kterých obsah vloží.

Vzkazy je možné posílat do konce dubna. Májová akce pak bude dojímat cestující v městské hromadné dopravě po celý květen. Hradecký dopravní podnik plánuje každý vzkaz vyvěsit alespoň na pět dní. Pokud to kapacita prostorů dovolí, tak i na delší dobu.

Související články

Zaručeně zlepší den

Pomalá móda: O čem je Projekt 333? Vyzkoušejte možnosti udržitelnosti

Hvězda do sebe pohltila celou planetu. V budoucnu takto zanikne i Země

Virtuální realita z Česka má pomáhat při operacích mozku při vědomí

Po 70 letech se v Indii narodila mláďata geparda

Inspirativní rozhovor

Amputací nohy život nekončí, říká plavkyně Věra Závorková

Amputací nohy život nekončí, říká plavkyně Věra Závorková

Ve 13 letech jí lékaři diagnostikovali nádor v koleni, následná léčba včetně chemoterapie ovšem nepomohla, a tak musela podstoupit amputaci. I přes to se Věrka nevzdává a vyhrává jednu medaili za druhou. Jejím snem je paralympiáda.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Staňte se mistrem tvůrčího psaní díky Kreativnímu zápisníku

Inspirace z knihovny: Staňte se mistrem tvůrčího psaní díky Kreativnímu zápisníku

Potřebujete rozvinout svou kreativitu a baví vás hrát si se slovy? Pak je Kreativní zápisník od…