Žena splnila bratrovi vánoční přání díky lidem na internetu

Zdroj fotografie: reddit.com

Sociální sítě mohou být opravdu šikovným pomocníkem v řadě situací. Třeba když chcete svému bratrovi koupit oblíbenou hračku, ale nemůžete ji nikde sehnat. Dobří lidé internetu vám v takové situaci možná milerádi pomohou, stejně jako v jednom americkém příběhu.

Maxovi je 25 let, kvůli mentálnímu postižení ale jeho duševní stav odpovídá věku zhruba pěti let. Není proto divu, že si letos k Vánocům přál modré policejní auto Hummer. Maxova sestra chtěla bratrovi jeho přání splnit, ale narazila. Hračka se totiž vyráběla v roce 2000 a už nebyla k sehnání.

Žena nicméně neváhala a na webové stránky Reddit sdílela svou prosbu společně s celým příběhem. Vysvětlila také, že Max si oblíbil přesně tento model. Zkoušela ho ošálit podobnými auty nebo totožnými modely v jiné barvě, nic však nezabralo. Na závěr svého příspěvku proto přidala výzvu: „Pokud máte toto auto, dejte ho prosím na eBay!“.

Netrvalo dlouho a první exemplář se na stránkách objevil. Ten záhy koupili zástupci serveru Reddit, aby jím Maxe i jeho sestru potěšili. Posléze se ozvala i samotná firma Tonka, která auta vyrábí, s příslibem doručení zásilky obsahující hned několik těchto hraček. Jisté tedy je, že dobří lidé existují a že Maxe letos čekají Vánoce v duchu splněných přání.

Zdroj: sunnyskyz.com

Autor článku

Kristýna Motlová