Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Policista uklidnil ozbrojeného muže objetím

1 minuta radosti
Zdroj fotografie: YouTube

Představte si, že by na vás někdo mířil nožem. Dokázali byste zachovat klid? Policista Anirut Malee předvedl ještě něco obdivuhodnějšího. Zvládl uklidnit ozbrojeného muže prostým lidským objetím.

Zoufalý muž s nožem s velkou čepelí vešel na policejní stanici v Bangkoku v Thajsku. Po dvacetivteřinovém rozhovoru s policistou ho odložil. Místo zatčení pak následovalo medvědí objetí.

Policista později vysvětlil, že muž byl ve stresující situaci. Někdo mu ukradl kytaru a zároveň neměl čím zaplatit nájem. Policista mu nabídl svou a také mu řekl, že spolu mohou zajít někdy na oběd. Proti muži nebyla vznesena žádná obvinění.

Na video se můžete podívat zde.

Zdroj: goodnewsnetwork.org

Související články

Zaručeně zlepší den

Naděje pro pacienty se závažným průběhem covidu. Vědci zjistili, které léky napomáhají zotavení

Konec exekucí v Česku? Nový web pomáhá najít cestu z dluhové pasti

Jak motivovat děti k úklidu? Češi vymysleli hru, která domácí práce mění v zábavu

Nový způsob pěstování zeleniny podpoří lokální produkci potravin a soběstačnost

Inspirativní rozhovor

Po padesátce jsem začala žít nový život. Víru v sama sebe se snažím vštěpovat i svým klientkám, říká trenérka Dana Škorpilová

Po padesátce jsem začala žít nový život. Víru v sama sebe se snažím vštěpovat i svým klientkám, říká trenérka Dana Škorpilová

Přečtěte si rozhovor s Danou Škorpilovou, která po padesátce skončila kariéru manažerky a začala pomáhat ostatním jako osobní trenérka a výživová poradkyně.