Podpořte nás

Jsme tady proto, abychom lidem ukazovali, že realita není jen taková, jakou nám ji servíruje sedmá velmoc dnešního světa. Náš svět se stává takovým, jakým si ho necháme vytvořit. Pozitivní přístup k životu vytváří aktivitu, energii, kreativitu a spokojenost. Vždyť i vědecké výzkumy potvrdily, že v pozitivním prostředí lidský mozek pracuje výrazně lépe. Stoupá náš intelekt, kreativita i úroveň energie.

Business woman and business man
Ať už jste jednotlivec nebo firma, můžete přispět k vytváření spokojenější, šťastnější, kreativnější a produktivnější společnosti.

Chcete to?

Podpořte projekt Pozitivní zprávy!

Jak nás můžete podpořit?

  • Staňte se oficiálním partnerem projektu

Partnerem projektu se může stát osobnost či firma, která ztotožňuje své hodnoty s hodnotami Pozitivních zpráv. Čím více silných partnerů budeme mít, tím více optimismu a pozitivních zpráv budeme moci šířit do světa.

  • Inzerujte na stránkách

Inzerce je možná formou reklamních bannerů nebo PR článků, které jsou výrazně odděleny od redakčního obsahu. Odmítáme inzerci s politickou či konfrontační tématikou a jakýmkoliv jiným negativním obsahem.

  • Propagujte nás

Propagace Pozitivních zpráv probíhá většinou formou osobního doporučení.

  • Doporučte nás i Vy!

Propagujte nás na Vašich stránkách, akcích, seminářích nebo se k nám přidejte na sociální síti. Logo ke stažení

Pozitivní zprávy z.s.

Taussigova 1103/15, 615 00 Brno

IČ: 04379217

ČÚ: 2900881738/2010

L 20822 vedená u Krajského soudu v Brně

Pozitivní zprávy jsou nezisková organizace, zapsaný spolek. Spolek je samosprávná, dobrovolná, nepolitická a nezisková organizace založená za účelem: Propagace a podpory všech aktivit spojených se seberozvojovým, aktivním a pozitivním přístupem k životu jednotlivce i skupin, šíření pozitivního zpravodajství v médiích a budování uvědomělé občanské společnosti.