Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Ostrava spustila přehledný web o sportovním vyžití ve městě

1 minuta radosti
Zdroj fotografie: ostrava.cz

Sportuj v Ostravě – to jen nejen výzva, ale i název nového projektu. Ten prostřednictvím internetu informuje občany i návštěvníky města o všech sportovních možnostech. Nabízí přehled sportovišť, klubů i sportovních událostí.

„Jde o jedinou stránku svého druhu, kde obyvatelé najdou veškeré informace o sportu a sportovních událostech na jednom místě, bez nutnosti dohledávání dalších externích zdrojů,“ uvedl náměstek primátora Vladimír Cigánek. Do projektu se zapojilo 160 ostravských klubů.

Portál nabízí velkou výhodu pro menší sportovní kluby, které mívají potíže s propagací svých aktivit. Na stránkách Sportuj v Ostravě mohou své události nebo nábory zveřejňovat zdarma, navíc s vědomím, že se dostanou k velkému počtu uživatelů. Spolu s webovou verzí projektu vznikla i aplikace pro chytré telefony.

Související články

Inspirace

Do práce na kole vyrazí zájemci i letos

Inspirace

Ostravští mohou nově využít možnost sdílených kol

Inspirace

Aplikace Záchranka nově pomáhá i na vodě

Inspirace

Pražským cyklistům pomůže nová aplikace Na kole Prahou

Zaručeně zlepší den

Naděje pro pacienty se závažným průběhem covidu. Vědci zjistili, které léky napomáhají zotavení

Konec exekucí v Česku? Nový web pomáhá najít cestu z dluhové pasti

Jak motivovat děti k úklidu? Češi vymysleli hru, která domácí práce mění v zábavu

Nový způsob pěstování zeleniny podpoří lokální produkci potravin a soběstačnost

Inspirativní rozhovor

Po padesátce jsem začala žít nový život. Víru v sama sebe se snažím vštěpovat i svým klientkám, říká trenérka Dana Škorpilová

Po padesátce jsem začala žít nový život. Víru v sama sebe se snažím vštěpovat i svým klientkám, říká trenérka Dana Škorpilová

Přečtěte si rozhovor s Danou Škorpilovou, která po padesátce skončila kariéru manažerky a začala pomáhat ostatním jako osobní trenérka a výživová poradkyně.