Nestíháte balit dárky? V Brně vám je zabalí zdarma

Zdroj fotografie: pixabay.com

Zajímavou službu nabízí agentura Hypnosis v brněnském Avion Shopping Parku. V době Vánoc si zde kdokoliv může nechat zabalit libovolné vánoční dárky. Podle Nikoly Holešanské, která má akci na starost, projde „baličkám“ před Vánocemi až deset tisíc dárků.

O službu mají zájem jak muži, tak ženy. „Muži to většinou neumí a ženám to ušetří spoustu času. Starší zase mají problémy s motorikou, ti k nám také často chodí,“ vysvětlila Holešanská. Podle ní není problém dárek připravit v řádech desítek sekund. Záleží ale také na velikosti dárku. „Nejmenší dárky bývají náušnice nebo prsteny, naopak předloni jsme balili obrovskou televizi a letos multifunkční stůl,“ uvedla Holešanská.

Podle ní je při balení dárků nejdůležitější správně odhadnout velikost papíru, který k balení potřebujeme. „Na měkké dárky je lepší použít sáčky nebo pytlíky, které si sami vyrábíme, stejně jako různé mašličky,“ vysvětlila Holešanská. Zákazníci se k ní prý rádi vracejí a občas jí nechají i některý ze zabalených dárků. Letošní balení dárků se týká všech zákazníků nakupujících v obchodním centru a mohou si zde nechat zabalit maximálně dva dárky.

Zdroj: brnenskadrbna.cz

Autor článku