Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Máte doma talentované dítě? Přihlaste ho do nového ročníku Zlatého oříšku

Vítězové loňského ročníku soutěže Zlatý oříšek. Foto: zlatyorisek.cz

Už téměř čtvrt století pomáhá soutěž Zlatý oříšek hledat a oceňovat dětské talenty z celé republiky. Prestižní soutěž pomohla mnohým šikovným dětem rozvinout jejich talent a pomoci jim na cestě za jejich malými velkými sny. Přihlaste své talentované ratolesti i vy do již 24. ročníku Zlatého oříšku a radujte se společně s dětmi z toho, v čem jsou výjimeční.

Zlatý oříšek je jedinečnou příležitostí, protože jsou v něm vítané rozmanité aktivity. Umí vaše dítě hrát na hudební nástroj, je skvělé ve fotbale nebo je šikovný tanečník? S čímkoliv, v čem se mu daří, se může do talentové soutěže přihlásit. Za zmínku stojí také dlouhá tradice Zlatého oříšku, který podporuje nadané děti z České republiky už téměř čtvrt století. Mnohým malým talentům soutěž pomohla, aby svou šikovnost mohli zúročit a svůj talent dále rozvíjet.

O tom, zda se talent podaří rozvinout a zda dané dítě ve svém oboru skutečně vynikne, rozhoduje celá řada věcí. Není to jen houževnatost a píle, ale občas i náhoda. Chce to zkrátka štěstí, být ve správný čas na správném místě. Těší nás, že pro celou řadu talentovaných dětí byl tím správným místem právě Zlatý oříšek, který děti nejen oceňuje, ale prostřednictvím nadačního fondu tyto děti systematicky a všestranně podporuje,“ říká hlavní organizátor soutěže a předseda nadačního fondu Zlatý oříšek Jiří Kotmel.

A kdo se může přihlásit? Do 15. října mohou zákonní zástupci přihlásit své děti do soutěže na webu zlatyorisek.cz. Ve hře jsou jediné dvě podmínky, děti musí být ve věku od 6 do 14 let a mít něco, s čím se mohou pochlubit. Jak říkají sami organizátoři, talentu se meze nekladou a uspět může kdokoliv.

Autorský článek Anety Šmejcové s využitím informací ze zlatyorisek.cz  

Související články

Zaručeně zlepší den

Pijme čistou vodu. Bakterie a kvasinky vyhubí nezdravé organismy z tekutin a půdy

Pilulka 3 v 1 snižuje riziko úmrtí na kardiovaskulární onemocnění

Jak nastartovat svůj život, aby byl úspěšný? Mladé nasměruje EduFestival

Umělá inteligence předvedla svou vizi měst budoucnosti

Inspirativní rozhovor

Dostala jsem druhou šanci žít. To je síla, která mě žene dál, říká dobrovolnice Monika Benešová

Dostala jsem druhou šanci žít. To je síla, která mě žene dál, říká dobrovolnice Monika Benešová

Přečtěte si rozhovor s Monikou Benešovou, která si díky odhodlání pomáhat druhým vysloužila ocenění Laskavec. Povídali jsme si o její cestě na Pacifické hřebenovce, o knize, kterou napsala i o tom, kde všude pomáhá jako dobrovolnice.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Poetický příběh o pouti jednoho hlemýždě vykouzlí úsměv na tváři nejen dětem

Inspirace z knihovny: Poetický příběh o pouti jednoho hlemýždě vykouzlí úsměv na tváři nejen dětem

Putovat světem a životem doslova hlemýždím tempem nemusí být nutně na škodu. Zvolnit v dnešní…