Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Hypoalergenní granule pro psy: Ideální volba pro citlivé trávení vašich mazlíčků

Tatyana Vyc / Shutterstock.com

Nabídka krmiv je opravdu pestrá, nabízí se tak spousta různých možností. Granule představují jednoduché řešení, některým pejskům však nemusí vyhovovat, jelikož mají vyšší nároky. Pro takové případy se nabízí hypoalergenní krmivo, které je precizně vytvořeno pro náročnější mazlíky.

Specifické nároky ve stravě

Pro dlouhý a kvalitní život psa je nezbytným základem kvalitní strava. Mnoho chovatelů krmí granulemi, jelikož je to praktické a spolehlivé. Samozřejmě je vždy důležité dbát na kvalitu produktů, ani tak ale některým zvířatům nemusí zvolené krmivo vyhovovat. V takové situaci je vhodné vyzkoušet hypoalergenní granule pro psy. Jejich složení je navrženo tak, aby podpořilo zdraví trávicího traktu a s tím i celého organismu. Většina imunity se totiž tvoří právě v trávicí soustavě.

Zdroj foto: Freepik.com

Speciální receptura

U zvířat může dojít k rozvoji alergie, nejčastěji jde o alergii na maso – zejména kuřecí, ale i hovězí či vepřové. Objevují se nepříjemné příznaky, které mohou začínat u zarudnutí kůže a častého drbání, ale rozvinout se mohou i závažné trávicí obtíže. Pokud máte pocit, že vašemu pejskovi běžné granule nevyhovují, je třeba vyzkoušet jinou alternativu. Prvním krokem je právě přechod na hypoalergenní granule.

Pro různé typy psů

Z tohoto specifického typu krmiva nemusí profitovat pouze psi s trávicími problémy a alergiemi. Dávat ho lze i zdravým psům – jako prevenci problémů. Vyvážené krmivo pro psy je základem pro pevné zdraví. Vždy sledujte složení a dbejte na jeho kvalitu. Hypoalergenní granule jsou lehké, nezatěžují organismus a jsou kvalitním zdrojem potřebných živin.

Tento speciální druh krmiva je vhodný pro citlivější pejsky, u kterých se objevují trávicí potíže. Můžete tak svému mazlíčkovi ulevit, podpořit jeho imunitní systém a poskytnout mu všechny potřebné živiny ve formě kvalitních granulí.

Zaručeně zlepší den

Chcete narozeninový dárek, který rozesměje? Jaké jsou skvělé nápady na vtipná trička?

Co nám říkají stopy dinosaurů o životě na starověké Aljašce

Nejstarší druh plovoucí medúzy starý více než 500 milionů let našli vědci

Vliv krmiva pro kočky na chování a náladu vašeho domácího mazlíčka

Inspirativní rozhovor

České myšlení se mění, lidé řeší udržitelnost – a to je dobře, říká Cyril Klepek z digitálního odpadového tržitě Cyrkl

České myšlení se mění, lidé řeší udržitelnost – a to je dobře, říká Cyril Klepek z digitálního odpadového tržitě Cyrkl

Digitální odpadové tržiště pomohlo prodat střešní krytinu, celý most nebo 50 tun pomerančových slupek. Pokud tento projekt ještě neznáte, přečtěte si o něm rozhovor přímo se zakladatelem.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Mistrem života je každý z nás. Zjistěte, jak aktivovat svůj potenciál

Inspirace z knihovny: Mistrem života je každý z nás. Zjistěte, jak aktivovat svůj potenciál

Život před každého z nás bez výjimky staví různé zkoušky. K někomu přichází v podobě nemocí, k…