Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Floridský hotel na motivy Star Wars láká všechny milovníky galaktických válek

Chewbacca vás naučí s bowcasterem. Foto: Walt Disney World Resort

Fanoušci Star Wars, zbystřete! Walt Disney World Resort na Floridě otevřel unikátní Star Wars hotel, kde můžete bydlet v kajutách křižníku, naučit se se světelným mečem nebo si „popovídáte“ s Chewbaccou. Už si balíte kufry? Tak se nejdřív raději podívejte, kolik vás bude výlet stát.

Disney již slavilo úspěch se Star Wars atrakcemi v parku Star Wars: Galaxy’s Edge. Hotel ale celý zážitek ještě více umocňuje. Již při příjezdu vás přivítá skutečný droid SK-62O, který vám bude rád nápomocen celý váš pobyt.

Každý pokoj je ve futuristickém designu křižníkových kabin, nemusíte se ale bát nepohodlí, čeká vás jen ten největší luxus a moderní technologie. Děti dokonce mohou spát v postelích zabudovaných ve zdech. Celý resort je koncipovaný zvláště pro rodiny s dětmi.

Vaše unikátní kajuta. Foto: Walt Disney World Resort

Seznámit se můžete i s ostatními spolunocležníky při nástupu v atriu, který vedou kapitán Riyola Keevan a ředitelka plavby Lenka Mok. Pak už stačí mrknout do mobilní aplikace a najít si zábavu, která vám bude nejvíce sedět. Třeba si můžete osvojit boj se světelným mečem ve výcvikovém táboře padawanů. Samozřejmostí je zkouška řízení – ovládat takový křižník ale není žádná hračka. A pokud máte rádi chlupatá zvířátka, můžete zaskočit za Chewabaccou na lekce střílení z bowcasteru. Pro ty nejodvážnější je tu pak možnost vyzkoušet si ovládat Sílu. Nahlédněte do svého nitra a vyzkoušejte své magické schopnosti.

V atriu všechny hosty vítá droid. Foto: Walt Disney World Resort

Nemůže ale chybět ani „obyčejná zábava“. Spousta dobrého jídla a pití vás čeká ve vesmírné kantýně a rozšoupnout se můžete na galaktické diskotéce. Zní to lákavě, že ano? Připravte si ale peněženky, za dvě noci pro čtyřčlennou rodinu tu necháte od 140 do 470 tisíc korun v závislosti na ubytování a zakoupených službách. Pokud jste ale opravdový nadšenec, určitě by měla noc v tomto hotelu být na vašem bucket listu.

Zdroj: CzechCrunch

Související články

Zaručeně zlepší den

Tenistky budou moci při Wimbledonu nosit tmavé oblečení. Kvůli menstruaci

Vyšetření, které zachraňuje tisíce životů. Rakovinu tlustého střeva lze včas zachytit a vyléčit

Putovní výstava fotografií na podporu lidí trpících ztrátou vlasů se přesouvá do Prahy

Najdou deštné pralesy další zastání? Nová aliance má prosadit jejich větší ochranu

Inspirativní rozhovor

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Národní obrození si zaslouží u studentů více pozornosti, říká Karolína „Zoe“ Meixnerová o svém projektu Literární hysterie

Přečtěte si rozhovor s Karolínou Meixnerovou, autorkou knihy Průvodce literární hysterií 19. století a také vtipných videí o spisovatelích z téže doby. Proč se zaměřila na toto období? A jak vypadají její besedy? To vše se dozvíte.

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Mnich, který prodal své ferrari, vás vytrhne ze zběsilé jízdy životem

Inspirace z knihovny: Mnich, který prodal své ferrari, vás vytrhne ze zběsilé jízdy životem

Za peníze si štěstí nekoupíš. Pracovní úspěchy nepředčí rodinné zázemí. Radost se skrývá v …