Protože den bude takový, jaký si ho uděláte.

Floridský hotel na motivy Star Wars láká všechny milovníky galaktických válek

Chewbacca vás naučí s bowcasterem. Foto: Walt Disney World Resort

Fanoušci Star Wars, zbystřete! Walt Disney World Resort na Floridě otevřel unikátní Star Wars hotel, kde můžete bydlet v kajutách křižníku, naučit se se světelným mečem nebo si „popovídáte“ s Chewbaccou. Už si balíte kufry? Tak se nejdřív raději podívejte, kolik vás bude výlet stát.

Disney již slavilo úspěch se Star Wars atrakcemi v parku Star Wars: Galaxy’s Edge. Hotel ale celý zážitek ještě více umocňuje. Již při příjezdu vás přivítá skutečný droid SK-62O, který vám bude rád nápomocen celý váš pobyt.

Každý pokoj je ve futuristickém designu křižníkových kabin, nemusíte se ale bát nepohodlí, čeká vás jen ten největší luxus a moderní technologie. Děti dokonce mohou spát v postelích zabudovaných ve zdech. Celý resort je koncipovaný zvláště pro rodiny s dětmi.

Vaše unikátní kajuta. Foto: Walt Disney World Resort

Seznámit se můžete i s ostatními spolunocležníky při nástupu v atriu, který vedou kapitán Riyola Keevan a ředitelka plavby Lenka Mok. Pak už stačí mrknout do mobilní aplikace a najít si zábavu, která vám bude nejvíce sedět. Třeba si můžete osvojit boj se světelným mečem ve výcvikovém táboře padawanů. Samozřejmostí je zkouška řízení – ovládat takový křižník ale není žádná hračka. A pokud máte rádi chlupatá zvířátka, můžete zaskočit za Chewabaccou na lekce střílení z bowcasteru. Pro ty nejodvážnější je tu pak možnost vyzkoušet si ovládat Sílu. Nahlédněte do svého nitra a vyzkoušejte své magické schopnosti.

V atriu všechny hosty vítá droid. Foto: Walt Disney World Resort

Nemůže ale chybět ani „obyčejná zábava“. Spousta dobrého jídla a pití vás čeká ve vesmírné kantýně a rozšoupnout se můžete na galaktické diskotéce. Zní to lákavě, že ano? Připravte si ale peněženky, za dvě noci pro čtyřčlennou rodinu tu necháte od 140 do 470 tisíc korun v závislosti na ubytování a zakoupených službách. Pokud jste ale opravdový nadšenec, určitě by měla noc v tomto hotelu být na vašem bucket listu.

Zdroj: CzechCrunch

Související články

Zaručeně zlepší den

Výzkumníci vytvořili jako první na světě simulace vzdáleného vesmíru před 11 miliardami let

Pasení ovcí pod solárními panely může zvýšit kvalitu a množství vyprodukované vlny

Nejnovější studie ukazuje, že dvě mužské antikoncepční pilulky by mohly rozšířit možnosti kontroly plodnosti

Jak se vypořádat s depresí? Pomůže český film

Inspirativní rozhovor

Kryštof Bartoš ze seriálu Devadesátky: Jsem trochu mimoň. V lese se zastavím a klidně třeba 20 minut sleduju pavoučka, jak splétá sítě

Kryštof Bartoš ze seriálu Devadesátky: Jsem trochu mimoň. V lese se zastavím a klidně třeba 20 minut sleduju pavoučka, jak splétá sítě

Přečtěte si rozhovor s hercem Kryštofem Bartošem, kterého můžete znát třeba ze seriálu Devadesátky. Jak se jeho život změnil díky úspěšnému seriálu? A u jakých aktivit si nejlépe odpočine?

Pozitivní kniha

Inspirace z knihovny: Mistrem života je každý z nás. Zjistěte, jak aktivovat svůj potenciál

Inspirace z knihovny: Mistrem života je každý z nás. Zjistěte, jak aktivovat svůj potenciál

Život před každého z nás bez výjimky staví různé zkoušky. K někomu přichází v podobě nemocí, k…