Domov pro seniory zveřejnil vánoční přání klientů. Výzva měla takový úspěch, že budou obdarováni všichni

Zdroj fotografií: Facebookové stránka Domova pro seniory Dubina

Netradiční cesty ke splnění přání několika svých klientů se rozhodl využít pardubický Domov pro seniory Dubina. Na svém profilu na Facebooku zveřejnil výzvu v podobě fotografií několika svých klientů a jejich skromných přání. K tomu připojil prosbu o potřebnou kosmetiku.

Netrvalo to ani tři dny, aby byla všechna uvedená přání splněna. Úspěch jednoduché výzvy byl obrovský, jen na Facebooku ji sdílelo 750 lidí. Zájemci o dobrý skutek se v komentářích zajímali o další detaily jednotlivých přání tak, aby byl dárek co nejvhodnější. Našli se i tací, kteří kromě materiálních dárků nabídli i svou osobní návštěvu.

Díky obrovskému zájmu se domov rozhodl, že se pokusí získat dárky pro všechny své klienty. „Jsme nadšení, kolik lidí s dobrým srdcem se našlo. A proto, když vidíme štědrost lidí kolem nás, rozhodli jsme se, že se pokusíme udělat hezčí Vánoce všem 153 klientům. Proto i nadále budeme rádi za jakoukoliv kosmetiku, potravinové balíčky, měkoučké ponožky či deky, nebo třeba i křížovky,“ uvedlo vedení domova na Facebooku o několik dní později. Je již téměř jasné, že se jim to povede a na štědrou nadílku pod vánočním stromečkem se mohou těšit všichni obyvatelé domova.

Autor článku